HAKKIMIZDA
Şirket Profili
Ankara Ostim'de faaliyet gösteren firmamız, kauçuk kalıp ve yedek parçalar üzerine hizmet vermektedir. Kauçuk ve plastik kalıpları, iş makinaları yedek parçaları, boya makinaları yedek parçaları, CNC torna işleri temel çalışma alanlarımızdır.

Firmamız, plastik kauçuk kalıp ve yedek parçalara ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde imalatçı firmalara kaliteli ürünleri ile destek olmaktadır. Titiz çalışma anlayışımız ve kusursuz ve hızlı teslimat prensibimizle bir çözüm ortağı olarak sanayicilerimize destek vermekteyiz.

Tecrübeli ve nitelikli kadromuz ve modern teknik donanımımızla en doğru çözümleri sunuyoruz. Siparişlerinizi taahhüt edilen sürede ve her ayrıntıya dikkat ederek özenli bir çalışma sonucu gerçekleştiriyor, belirlenen sürede sizlere teslim ediyoruz.

Alanındaki yenilik ve gelişmeleri takip eden firmamız, imalat çalışmalarında değerlendirebileceği yenilikleri hızla hayata geçirmekte ve yenilikçi bir anlayışla sizlere hizmet vermektedir.

En önemli sanayi bölgelerimizden Ostim'de yer alan adresimizle imalatçı müşterilerimizin bizlere kolaylıkla ulaşmasını sağlamakta, standartların üzerinde ürünlerimizle en uygun çözümleri sunmaktayız.

Kauçuk ve plastik kalıpları, iş makinaları yedek parçaları, boya makinaları yedek parçaları, ve tüm CNC torna işlerine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için profesyonel ve güvenilir bir tedarikçi olarak hizmet vermekten onur duyacağız.

  • Uzman ve deneyimli çalışma kadromuzla kusursuz imalat gerçekleştirmek
  • Talep ve ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek uygun çözümler üretmek
  • Siparişlerinizi taahhüt edilen sürede yerine getirmek, hızlı teslimat sağlamak

Vizyonumuz
  • Güvenilir ve kaliteli ürünlerimizle sanayicilerimiz için güçlü bir çözüm ortağı olmak
  • Modern teknik ekipmanlarımızla hızlı, verimli ve yenilikçi hizmet sunmak
  • Dürüst ve şeffaf hizmet anlayışımızla daimi müşteri memnuniyeti sağlamak

Misyonumuz